Skomponuj swoje musli tak jak chcesz – mojemusli.pl

Skomponuj swoje musli tak jak chcesz – mojemusli.pl
Czy nie jest tak, że kiedy kupujesz musli w sklepie nie jest ono do końca takie jakbyś chciał? Jest w nim  za dużo składnika którego akurat nie lubisz? Chciałbyś sam skomponować swoje musli? – jeśli tak nic prostszego!

Sam się przekonaj,  jakie to proste i jaką frajdę może sprawić komponowanie swoich mieszanek. Najpierw w zakładce „wybierz podstawę” zaznaczasz swoją ulubioną mieszankę stanowiącą bazę musli. Następnie przejdź do zakładki „dobierz dodatki” gdzie znajdziesz bogatą kompozycję zbóż, owoców, orzechów i bakalii oraz zaskakujących super dodatków. To właśnie z nich wybierz to co lubisz najbardziej – łatwo i intuicyjnie. Przechodząc do zakładki „zamów/mixuj kolejne musli” składasz zamówienie, lub komponujesz następną. W tym miejscu możesz również nazwać swoją kompozycję.

Komponując swoje musli kontrolujesz kalorie i wartości odżywcze które wrzucasz do Tuby. Dzięki temu możesz stworzyć mieszankę musli idealną do Twoich potrzeb.

Obecnie w ofercie jest ponad 60 składników, które możesz dowolnie łączyć.  Znajdziesz tu płatki, nasiona, bakalie, oryginalne czekolady, owoce, a nawet żelki gumowe lub krówki. Warto zwrócić uwagę na liofilizowane owoce zachowujące pełną wartość odżywczą i smakową.

Sam decydujesz jaką porcję danego składnika wrzucasz do tuby.

Zamówienia wysyłane są w ekologicznych tubach o wadze ok. 0,6kg. Produkt w takim opakowaniu zachowuje dłużej świeżość, a tuby po opróżnieniu można zawsze wykorzystać do przechowywania produktów sypkich. Jeżeli nie znajdziemy zastosowania dla opakowania może ono zostać poddane recyclingowi w 98.9%.

Mojemusli.pl jest rozwiązaniem dla osób poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych, a także ceniących sobie oryginalność i możliwość wyboru.
Sprawdź wpisy na blogu i profil na Facebooku.

Skomponuj musli tak jak chcesz, online, według własnych upodobań na www.mojemusli.pl Jaki będzie to mulsimix w niesamowitej tubie?

SKOMPONUJ MUSLI TERAZ >>

Dodaj komentarz