Zaopatrzenie biura oferta dla firm

Zaopatrzenie biura oferta dla firm

Zaopatrzenie biura oferta dla firm

Zastanawiasz się co jeść w pracy? Wciąż nie masz pomysłu bądź szukasz nowych inspiracji? To świetnie trafiłeś. Koniecznie musisz sprawdzić naszą >>>>OFERTĘ DLA FIRM<<<<. Zaopatrzenie biura w zdrowe przekąski staje się coraz bardziej popularne. Jeżeli jesteś zmęczona/y niezdrowymi posiłkami, fastfoodami królującymi na co dzień w Twoim biurze to SKOMPONUJ MUSLI na naszej stronie wraz ze swoimi kolegami z pracy. W ofercie dostępne także gotowe mieszanki musli aby zaoszczędzić Wam czasu. Wszystkie mieszanki są starannie komponowane przez naszych dietetyków.

Zdrowe musli przez internet z dostawą do Twojego biura,domu na wakacje, gdziekolwiek sobie zażyczysz.

Doskonała propozycja na pierwsze śniadanie, szybką przekąskę z mlekiem bądź jogurtem. Starannie dobrane składniki o najwyższej jakości w tubie o pojemności 1.7L

Zaopatrzenie firm, pomieszczeń socjalnych, kuchnizaoptrzenie biura

Firma MojeMusli zajmuje się zaopatrzeniem dla wielu firm: consultingowych, szkół językowych, a nawet banków. Zamiast niezdrowych i tłustych posiłków namów swojego szefa, bądź zbierz większą ekipę pracowników i wspólnie zamówcie musli w tubie. Dla zamówień firmowych mamy specjalne rabaty. W większości zamówień firmowych stosujemy także darmową dostawę naszego musli.

Catering śniadaniowy tylko z MojeMusli!

PYTANIA? Skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 504 198 240 lub pod adresem email: kontakt@mojemusli.pl 

lub wypełnij formularz kontaktowy: TUTAJ

 

SKOMPONUJ MUSLI TERAZ >>

Dodaj komentarz