Omlet na słodko z bananem

Omlet na słodko z bananem

O poranku polecamy omlet na słodko z bananem

Nie masz czasu na przygotowywanie śniadania? Ciągle jesteś w biegu? Rozumiemy to i nie zamierzamy Ci utrudniać, ale pamiętaj, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia! Stąd nasza propozycja, która sprawdza się u nas codziennie na śniadanie. Jest to omlet na słodko, a dokładnie bananowy omlet, który wykonujemy w 5 minut, a zjadamy w drugie 5 🙂 Omleta serwujemy z jogurtem i odżywką białkową o smaku wanilii i kokosa.

omlet na słodkoSKŁADNIKI:

  • 2 białka i 1 żółtko
  • 30 gram mąki owsianej lub naszej mieszanki musli zblendowanej na mąkę
  • 1/3 banana
  • opcjonalnie co drugi dzień dorzucamy wiórki kokosowe i kakao 😉 co by nudno nie było!

PRZEPIS:

Wrzucamy do miseczki wszystkie składniki, odmierzając 30 gram mąki owsianej. Wrzucamy wszystko do blendera, lub blendujemy w miseczce. Patelnię pryskamy oliwą z oliwek. Na rozgrzaną patelnię wlewamy naszą masę na omleta na słodko. Przykrywamy pokrywką i po chwili jak się przyrumieni przewracamy na drugą stronę.

Tak przyrządzonego omleta polewamy jogurtem naturalnym z odżywką białkową i posypujemy owocami liofilizowanymi. Tutaj propozycja: wiśnie liofilizowane i jabłko liofilizowane, dostępne oczywiście w sklepie MojeMusli. Niebo w gębie! Tak przyrządzony omlet jest bardzo puszysty i delikatny w smaku, dzięki temu że używamy mąki owsianej, a nie płatków.

Życzymy smacznego! www.mojemusli.pl

SKOMPONUJ MUSLI TERAZ >>

1 Komentarz

  1. Używając płatków owsianych bez glutenu sprawimy, że będzie to opcja bez glutenu. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz