Przekąski w pracy z MojeMusli

Przekąski w pracy z MojeMusli

Czy wiesz, jak ważne są posiłki regeneracyjne dla pracowników?

Posiłki regeneracyjne dla pracowników według kodeksu pracy przysługują im wówczas, gdy pracują w bardzo trudnych warunkach (niskie temperatury, wymagająca praca fizyczna, prace pod ziemią i inne). Nie oznacza to jednak, że pracownicy biurowi nie są narażeni na spadki energii związane z przemęczeniem, długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji i wysiłkiem umysłowym.  Wydajność pracowników biurowych zmniejsza się głównie wtedy, gdy w ich organizmie zaczyna brakować magnezu i spada poziom glukozy – stają się wtedy senni, ratując się kolejną kawą, która – niestety – przynosi efekt odmienny od zamierzonego pobudzenia. Przerwa w pracy przeznaczona na posiłki regeneracyjne dla pracowników jest niezwykle ważna, bowiem uzupełnia wszelkie niedobory składników mineralnych i witamin w organizmie i daje im siłę do podejmowania dalszych działań. Przekąski w pracy powinny więc obfitować w wartościowe składniki, a zarazem być szybkie w przygotowaniu, smaczne i energetyczne.

Zdrowe śniadanie i przekąski w pracy – koniec z nudnymi kanapkami!

Przerwa śniadaniowa w pracy bardzo często kojarzy nam się z nudnymi kanapkami, przygotowanymi w pośpiechu w domu. Nierzadko zdarza się również, że pracownicy nie spożywają posiłków w trakcie trwania dnia, bowiem zwyczajnie nie mają czasu na przygotowywanie przekąsek w domu. Takie działanie bardzo źle wpływa na naszą wydajność i zdolność koncentracji, dlatego przerwa w pracy powinna być nie tylko przestrzegana, ale również odpowiednio wykorzystana. Świetnym pomysłem na zdrowe przekąski do pracy są porcje pożywnego musli, zalewane mlekiem, jogurtem lub bez dodatków – mogą stać przy komputerze i stanowić smaczną, chrupiącą przekąskę. MojeMusli wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, dlatego przygotowało specjalną ofertę dla firm. Pracownicy mogą wybierać z ponad 80 rodzajów wartościowych ziaren, płatków, owoców czy słodkich dodatków, takich jak herbatniki czy ciasteczka z kremem. Z MojeMusli pomysł na drugie śniadanie nie jest już problemem, a przekąski w pracy stają się ciekawe, odżywcze i po prostu pyszne! Dodatkowo specjalne zniżki i rabaty przygotowane z myślą o dużych, firmowych zamówieniach z pewnością ułatwią podjęcie zdrowej decyzji o zakupie musli dla pracowników. Przerwa śniadaniowa w pracy jeszcze nigdy nie była tak przyjemna – catering śniadaniowy z wykorzystaniem różnych rodzajów musli idealnie nadaje się również na wszelkie spotkania przeprowadzane w gronie pracowników, burze mózgów i kreatywne dyskusje, a także na poczęstunek – jeśli Twoją firmę odwiedzają klienci i goście.

Oryginalne upominki dla pracowników na każdą okazję

Oryginalne tuby wypełnione pysznym musli mogą stanowić także wspaniałe prezenty dla pracowników na różne okazje. Boże Narodzenie, Dzień kobiet, Wielkanoc, urodziny pracownika czy świętowanie podpisania nowej umowy – wszystkie te momenty warto uczcić wspólnym, zdrowym posiłkiem. Upominki dla pracowników w postaci unikalnej kompozycji musli uprzyjemnią każdą chwilę, a co najważniejsze – są bardziej praktyczne niż kwiaty i zdrowsze niż słodycze. Ponadto możesz dać swoim pracownikom możliwość skomponowania własnych, unikalnych mieszanek z niemal 80 wartościowych składników. Takie prezenty dla pracowników z pewnością ucieszą osoby dbające o dietę, a tych, którzy nie mają zdrowych nawyków, zachęcą do podejmowania świadomych decyzji dotyczących odżywiania.